MawArt - Grafik dtp
Marek Włodarz

Oferta

Grafik DTP

Proponujemy usługi w zakresie projektowania i składu publikacji. Oferta obejmuje:
  • Projektowanie układu publikacji
  • Wykonanie projektu i finalnego składu okładki
  • Skład i przygotowanie do druku z dostarczonych materiałów
  • Redakcja językowa i korekta dostarczonych tekstów
  • Wykonanie zdjęć produktów itp. według wskazań zamawiaj±cego
  • Korekcje i opracowanie materiału fotograficznego dostarczonego przez Klienta
  • Przygotowanie ilustracji na podstawie dostarczonego wzoru lub opisu
  • Inne, nietypowe zadania po uzgodnieniu z zamawiającym

Oprócz publikacji książkowych, przygotowujemy też kalendarze (różnych typów: kieszonkowe, terminarze, trójdzielne, plakatowe), katalogi i cenniki, ulotki i broszury reklamowe i wiele innych.

Ceny usług ustalane są indywidualnie dla różnych typów zamówień, stosownie do stopnia złożoności pracy.


Grafik DTP - Od projektu do druku


Przygotuj swoją książkę, katalog, kalendarz czy inne drobne druki z pomocą doświadczonego grafika dtp. Prowadzimy swoją działalność na jak najwyższym poziomie od przeszło kilkudziesięciu lat i zdobywamy wysokie zaufanie na całym rynku wydawniczym. Mieliśmy możliwość opracowania i przygotowania już ponad 150 tytułów do druku. Dbamy o bardzo dokładne przygotowanie każdej publikacji. Każdy nasz grafik dtp czyni to z pasją i dzięki temu przygotowuje do druku wszelkie rodzaje książek. Od wielu lat współpracujemy z wieloma wydawnictwami, które cenią sobie nasz wysoki standard usług.
Zachęcamy klientów do zapoznania się z naszym portfolio, w którym widać wcześniej przygotowane przez nas projekty. Poprzez takie kwalifikacje jesteśmy w stanie opracować każdą publikację, z którą zgłosi się do nas Klient. W naszym zespole pojawia się grafik dtp, który odpowiada za przygotowanie tej publikacji do wydania. W tym celu wykorzystujemy najlepsze zaplecze techniczne. Realizujemy sam skład, jak i wiele innych czynności, które pozwalają nam na zachowanie jak najlepszego efektu. Gwarantujemy, że cała redakcja językowa, projekt okładki, układ książki i wykonanie fotografii odbędzie się na jak najwyższym poziomie.
Nasz grafik dtp zachęca do zapoznania się z pełną ofertą usług firmy MAWart, w których zakres wchodzi jeszcze: wykonanie zdjęć produktów, korekcje i opracowania materiałów oraz inne nietypowe zadania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na ich wszelkie Wasze propozycje.