Marek Włodarz

Kontakt - Przygotowanie do druku

Preferowaną formą kontaktu jest .

Właściciel firmy, czyli Marek Włodarz, jest zazwyczaj osiągalny przez Gadu-Gadu pod numerem 3695440.

Wreszcie ostatnią drogą kontaktu jest telefon: +48-501-083-823.


Przygotowanie publikacji do druku to nasza pasja!

Projektowanie oraz skład publikacji to pasja, która w 2005 r. doprowadziła do założenia firmy MAWart Marek Włodarz. Naszą specjalnością jest przede wszystkim przygotowanie do druku książek. Mamy na swoim koncie przeszło 200 tytułów, które opracowaliśmy i przygotowaliśmy do druku. Współpracujemy w tym zakresie z wieloma wydawnictwami, spośród których na szczególną uwagę zasługują APN Promise.
W zakres świadczonych przez firmę MAWart usług wchodzi także przygotowanie do druku katalogów, kalendarzy, ulotek oraz innego rodzaju druków drobnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam opracować praktycznie każdą publikację, której druk interesuje naszych klientów. Za jej przygotowanie do wydania odpowiada zespół wykwalifikowanych współpracowników mających do dyspozycji znakomicie przygotowane, profesjonalne zaplecze techniczne.
Podejmujemy się nie tylko zasadniczego składu, ale też szeregu czynności niezbędnych do tego, aby końcowy efekt był dla klientów w pełni satysfakcjonujący - redakcja językowa, projekt okładki i układu książki oraz wykonanie fotografii. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Gwarantujemy wysoką jakość usług. W przypadku pytań prosimy o kontakt.